LIFE CARE Гел лепенки за ладење, 4 парчиња

LIFE CARE Гел лепенки за ладење, 4 парчиња
198,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051233C
favorite_border

Опис на производот

  • Гел лепенки за ладење
  • Индикатор за температура со промена на бојата - (сина боја нормална температура, розева боја покачена температура)
  • За еднократна употреба
  • Без присуство на лекови
  • Едноставна употреба
  • До 8 часа дејство
  • Брзо делување

Пакување: 4 гел лепенки

Содржина

Состав: полиетиленски филм, полимерен хидрогел, термален хидрогел, дистилирана вода, ментол.

Употреба: Отворете го внимателно пакувањето. Отстранете ја заштитната лента.
Поставете на местото на кое сакате да дејствува.

Производот не содржи латекс. 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се