LIFE CARE Кинезио лента 5 цм x 5 м

LIFE CARE Кинезио лента 5 цм x 5 м
549,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051226C
favorite_border

Опис на производот

  • Кинезио лента 
  • 5 цм x 5 м
  • Поддршка на зглобовите 
  • Поддршка на мускулите
  • Намалување на болката
  • Невролошки ефект
  • Пред употреба прочитајте ги приложените инструкции

Кинезио лента е производ наменет за зголемување на стабилноста како и ослободување на симптоми од болка поради повреда на зглобовите или мускулите.
Овозможува долготрајна динамичка поддршка на сите делови на телото.

Пакување: 1 лента

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се