LIFE CARE Кохезивен еластичен фиксирачки завој 10 цм х 4.5 м

LIFE CARE Кохезивен еластичен фиксирачки завој 10 цм х 4.5 м
229,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051241C
favorite_border

Опис на производот

Особено е лесен за користење, бидејќи не треба да се користат клипови.

  • Погоден како спортски завој или завој за деца
  • Кохезивен, еластичен фиксирачки завој
  • 39% памук, 61% полиамид
  • Растегливост прибл. 95% Кратко истегнување
  • Се прилепува поради неговата микро-точна облога од латекс

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се