LINDT Excellence Екстра фино темно чоколадо со 85% какао, 100 г

LINDT EXCELLENCE 85% cacao robust dark chocolate temno cokolado so kakao
LINDT Excellence Екстра фино темно чоколадо со 85% какао, 100 г
172,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
040542C
favorite_border

Опис на производот

  • Темно чоколадо со 85% какао

Содржи какао маса, какао со намалена содржина на масти, какао путер, кафеав шеќер и природна ванила од Бурбон.

Нето-тежина: 100 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се