LINO Беби бисквит (6 + месеци) 140 г

LINO Беби бисквит (6 + месеци) 140 г
70,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030182C
favorite_border

Опис на производот

  • Збогатени со витамини, калциум и железо 
  • Без боја и конзерванси

Нето-тежина: 140 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се