LINO Чоколино (8+ месеци) 500 г

LINO Чоколино (8+ месеци) 500 г
234,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009292C
favorite_border

Опис на производот

Фина житна каша со вкус на чоколадо која во комбинација со 2 дл млеко се претвара во вкусен и хранлив оброк.

Нето-тежина: 500 г

Содржина

Состав: кашичката е збогатена со дури 7 витамини Б1, Б2, Б6, Ц, E, ниацин и фолна киселина, што го прави енергетски урамнотежен оброк идеален за деца во развој.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се