LINO Чоколино беби без шеќер (6+ месеци) 210 г

LINO Чоколино беби без шеќер (6+ месеци) 210 г
131,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
042846C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Без додадени шеќери
  • Подготовка со вода
  • Содржи 5 житарици
  • Содржи 7 витамини и калциум

Нето-тежина: 210 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се