LINO Чоколино Фит, 400 г

LINO Чоколино Фит, 400 г
240,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048413C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Житарици за доручек
  • Извор на протеини 
  • 30% помалку шеќер 
  • Идеален лесен оброк пред напорен трнинг кој брзо ја враќа енергијата по интензивна физичка активност
  • Наменет за сите возрасти, а посебно на оние кои внимаваат на енергетскиот внес и настојуваат здраво да се хранат

Нето-тежина: 400 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се