LINO Чоколино лешник (8+ месеци) 500 г

LINO Cokolino lesnik 500 g lesnik
LINO Чоколино лешник (8+ месеци) 500 г
252,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009659C
favorite_border

Опис на производот

  • Извор на 7 витамини (Б1, Б2, Б6, Ц, E, ниацин и фолна киселина)
  • Извор на протеини
  • Подготовка со млеко
  • Без готвење

Нето-тежина: 500 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се