LINO Фрутолино (6+ месеци), 200 г

LINO Фрутолино (6+ месеци), 200 г
131,00 ден.
119,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
006872C
Online only
Акција 01-31.07.2024
favorite_border

Опис на производот

  • Подготовка со вода
  • Содржи 9 витамини

Еден оброк на Фрутолино задоволува 50% од препорачаната дневна количина на калциум и 25% препорачана дневна количина витамин Д.

Нето-тежина: 200 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се