LINO Медолино (12+ месеци) 200 г

LINO Медолино (12+ месеци) 200 г
131,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
000843C
favorite_border

Опис на производот

  • Подготовка со млеко
  • Фина пченична каша со мед
  • Содржи 8 витамини (од групата Б, Ц, Д и E)
  • Содржи калциум и железо

Нето-тежина: 200 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се