LINO Млечен десерт со гриз (8+ месеци) 2 по 100 г

LINO Млечен десерт со гриз (8+ месеци) 2 по 100 г
93,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048408C
favorite_border

Опис на производот

За деца од 8+ месеци старост, подготвен е како практичен но и здрав урамнотежен меѓу оброк со калциум потребен за раст и развој.

  • Многу млеко, полн вкус!

Нето-тежина: (2х100 г) 200 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се