LINO Пченкарен флипс со морков, 35 г

LINO Пченкарен флипс со морков, 35 г
38,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048414C
favorite_border

Опис на производот

  • Без глутен
  • Со вкус на морков
  • Без додадени шеќери и без сол

Пакување: 35 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се