LINO Ванилино (8+ месеци) 200 г

LINO Ванилино (8+ месеци) 200 г
131,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
015115C
favorite_border

Опис на производот

  • Подготовка со млеко
  • Содржи 7 витамини (Б1, Б2, Б6, Ц, E, ниацин и фолна киселина)
  • Извор на протеини

Нето-тежина: 200 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се