LISTERINE Fresh Burst Антибактериска течност за уста, 250 мл

LISTERINE Fresh Burst mouthwash rastvor tecnost za usta
LISTERINE Fresh Burst Антибактериска течност за уста, 250 мл
172,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
023501C
favorite_border

Опис на производот

  • Ја спречува појавата и го намалува постојниот забен плак, што е најчеста причина за болести на непцето
  • Ги уништува бактериите меѓу забите
  • Го освежува здивот

Пакување: 250 мл.

Содржина

Состав: вода, алкохол, сорбитол, полоксамер 407, бензоева киселина, натриум сахарин, еукалиптол, метил салицитат, арома, тимол, ментол, натриум бензоат, CI 47005, CI 42053.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се