LOREAL Age Specialist Дневен крем против брчки 35+, 50 мл

LOREAL Age Specialist Дневен крем против брчки 35+, 50 мл
494,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030718C
favorite_border

Опис на производот

  • Хидратантен дневен крем, 35+
  • Ги намалува брчките, кожата е помазна
  • Кожата е еластична, и изгледа одморена
  • Кожата е хидрирана во текот на 24 часа

Пакување: 50 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се