LOREAL Age Specialist Хранлив дневен крем против брчки 65+, 50 мл

LOREAL Age Specialist Хранлив дневен крем против брчки 65+, 50 мл
484,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050945C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Хранлив дневен крем против брчки, 65+

Крем со тројно дејство:

  • Кожата е видливо поцврста, контурите подобро дефинирани
  • Брчките се максимално намалени
  • Големината и интензитетот на старечките дамки се намалува, тенот е изедначен и блескав

Пакување: 50 мл

Содржина

Начин на употреба: нанесувајте секое утро со кружни движења, на добро исчистено лице и врат, внимавајте на подрачјето околу очите.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се