LOREAL Age Specialist Ноќен крем против брчки 45+, 50 мл

LOREAL Age Specialist Ноќен крем против брчки 45+, 50 мл
484,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030721C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

После 45+ години брчките прогресивно се појавуваат, кожата ја губи еластичноста.

Со тројно дејство:

  • Регенерација - кожата е негувана, регенерацијата подобрена
  • Видливо ги намалува брчките
  • Ја враќа цврстината, и кожата изгледа затегната

Пакување: 50 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се