LOREAL Elseve Color Vive Регенератор, 200 мл

LOREAL Elseve Color Vive Регенератор, 200 мл
234,00 ден.
199,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
003940C
favorite_border

Опис на производот

Регенератор за фарбана коса. Формула збогатена со екстракт од црвен божур и УВ филтер.

Ја храни, ревитализира и штити фарбаната коса и до 10 недели.

Го продолжува сјајот и интензитетот на бојата.

Пакување: 200 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се