LOREAL Elseve Color Vive Шампон, 250 мл

LOREAL Elseve Color Vive Шампон, 250 мл
235,00 ден.
199,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
003932C
favorite_border

Опис на производот

Шампон за фарбана коса. Формула збогатена со екстракт од црвен божур и УВ филтер.

Ја храни, ревитализира и штити фарбаната коса и до 10 недели.

Го продолжува сјајот и интензитетот на бојата.

Пакување: 250 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се