LOREAL Elseve Hyaluron Plump Регенератор за коса, 200 мл

LOREAL Elseve Hyaluron Plump Регенератор за коса, 200 мл
241,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052836C
favorite_border

Опис на производот

Дехидрирана, безживотна коса? Ова се знаци на губење на влага.

Elseve Hyaluron Plump рехидрирачкиот регенератор веднаш ги премачкува кутикулите и ја хидрира косата со 72 часа влага за посјајна коса без затегнување што е до 10 пати повеќе хидрирана* и ревитализирана.

*Систем на шампон + регенератор наспроти шампон што не кондиционира.

Пакување: 200 мл

Содржина

Состав: aqua / water / eau • cetearyl alcohol • dimethicone • glycerin • behentrimonium chloride • ci 60730 / ext. violet 2 • lactic acid • sodium laureth sulfate • sodium hyaluronate • sodium hydroxide • phenoxyethanol • limonene • amodimethicone • isopropyl alcohol • cetrimonium chloride • parfum / fragrance.

Употреба: нанесете на влажна коса, фокусирајќи се на врвовите. Оставете една минута, а потоа исплакнете. Во случај на контакт со очите, веднаш исплакнете.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се