LOREAL Elseve Hyaluron Plump Серум спреј за коса, 150 мл

LOREAL Elseve Hyaluron Plump Серум спреј за коса, 150 мл
368,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
052838C
favorite_border

Опис на производот

Серум за коса кој веднаш ја надополнува косата со влага и го зголемува дијаметарот на влакната за 9% со секоја употреба. Користете го како дневен навлажнувач за 10 пати повеќе хидратација* и да ја преобликувате должината на вашата коса.

Пакување: 150 мл

Содржина

Состав: aqua / water / eau • quaternium-87 • cocos nucifera oil / coconut oil • sodium benzoate • sodium hyaluronate • stearyl alcohol • ppg-1 trideceth-6 • behentrimonium chloride • polyquaternium-37 • polysorbate 20 • polyquaternium-11 • limonene • candelilla cera / candelilla wax / cire de candelilla • pentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate • propylene glycol dicaprylate/dicaprate • propylene glycol • isopropyl alcohol • caprylyl glycol • sorbitan oleate • citric acid • coumarin • glycine soja oil / soybean oil • parfum / fragrance.

Употреба: напрскајте на сува или влажна коса, по цела должина.

Во случај на допир со очите, веднаш исплакнете.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се