LOREAL Elseve Hyaluron Plump Шампон за коса, 250 мл

LOREAL Elseve Hyaluron Plump Шампон за коса, 250 мл
241,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052835C
favorite_border

Опис на производот

Дехидрирана, безживотна коса? Ова се знаци на губење на влага.

Elseve Hyaluron Plump шампонот за рехидратација веднаш ги премачкува кутикулите и ја полни косата со 72 часа влажност за посјајна коса без затегнување што е до 10 пати повеќе хидрирана* и ревитализирана.

*Систем на шампон + регенератор наспроти шампон што не кондиционира.

Пакување: 250 мл

Содржина

Состав: aqua / water / eau • sodium laureth sulfate • glycol distearate • sodium chloride • cocamidopropyl betaine • dimethicone • ci 60730 / ext. violet 2 • guar hydroxypropyltrimonium chloride • cocamide mea • coco-betaine • sodium benzoate • sodium hydroxide • sodium hyaluronate • phenoxyethanol • steareth-6 • acetic acid • peg-100 stearate • trideceth-10 • trideceth-3 • salicylic acid • limonene • fumaric acid • amodimethicone • carbomer • citric acid • hexylene glycol • parfum / fragrance.

Употреба: нанесете на влажна коса, масирајте го скалпот и исплакнете.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се