LOREAL Hyaluron Specialist Дневен хидратантен крем за волумен, 50 мл

LOREAL Hyaluron Specialist Дневен хидратантен крем за волумен, 50 мл
500,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
049392C
favorite_border

Опис на производот

  • Дневна хидратантна крема за враќање на волумен, за сите типови кожа
  • Со висока концентрација на хијалуронска киселина
  • Микро хијалуронската киселина ја враќа цврстината на кожата

Дејство:

  • Враќање на волуменот и хидратација како и мазнење на брчките
  • Со СПФ 20 ја штити кожата од УВА/УВБ

Пакување: 50 мл.

Содржина

Начин на употреба: нанесувајте ја кремата секое утро на темелно исчистено лице и врат.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се