LOREAL Magic Retouch Магичен спреј за моментално прекривање на коренот, лешник нијанса

L'Oréal Magic Retouch Instant Root Concealer Spray, Ideal for Touching Up Grey Root Regrowth, 75 ml, Colour Brown sprej za kosa kafena boja
LOREAL Magic Retouch Магичен спреј за моментално прекривање на коренот, лешник нијанса
419,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
039331C
favorite_border

Опис на производот

  • Магичен спреј за моментално прекривање на коренот за 3 секунди
  • Привремено ги прекрива белите влакна, до следното миење
  • За 25 нанесувања
  • Лешник нијанса

Пакување: 75 мл.

Содржина

Начин на употреба: добро протресете пред употреба. Производот држете го исправено. Нанесете на сува, обликувана коса. Држете го на растојание од околу 10 до 15 цм од косата и со лесен млаз испрскајте го коренот. Мала количина е доволна.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се