LOREAL Magic Retouch Магичен спреј за моментално прекривање на коренот, плава нијанса

L'Oréal Magic Retouch Instant Root Concealer Spray, Ideal for Touching Up Grey Root Regrowth, 75 ml, Colour Light Blond sprej za kosa
LOREAL Magic Retouch Магичен спреј за моментално прекривање на коренот, плава нијанса
419,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
039333C
favorite_border

Опис на производот

  • Магичен спреј за моментално прекривање на коренот за 3 секунди
  • Привремено ги прекрива белите влакна, до следното миење
  • За 25 нанесувања
  • Плава нијанса

Пакување: 75 мл.

Содржина

Начин на употреба: добро протресете пред употреба. Производот држете го исправено. Нанесете на сува, обликувана коса. Држете го на растојание од околу 10 до 15 цм од косата и со лесен млаз испрскајте го коренот. Мала количина е доволна.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се