MAVALA Емулзија за ревитализација на уморни нозе, 75 мл

Mavala Revitalizing Emulsion For Tired Legs, Foot Cream krem za umorni noze
MAVALA Емулзија за ревитализација на уморни нозе, 75 мл
699,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055218C
favorite_border

Опис на производот

Mavala Revitalizing Emulsion For Tired Legs - Емулзија за ревитализација на уморни нозе.

  • Ги освежува и ублажува „тешките“ и уморни нозе
  • Содржи 93% состојки од природно потекло

Пакување: 75 мл

Содржина

Состав: Water (Aqua), Butylene Glycol, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Alcohol, Propylene Glycol, PVM/MA Decadiene Crosspolymer, Phenoxyethanol, Glycerin, Laureth-9, Potassium Hydroxide, Styrene/VP Copolymer, Fragrance (Parfum), Methylparaben, Propylparaben, Fucus Vesiculosus Extract, Ethylparaben, Sodium Dodoxynol-40 Sulfate, Hedera Helix (Ivy) Leaf Extract, Sodium Benzoate, Sucrose, Sorbic Acid, Blue 1 (CI 42090). [F780/8]

Начин на употреба: Нанесете со лесна масажа од глуждот до коленото, секогаш кога има потреба од тоа, посебно после пешачење или подолго стоење.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се