MAXICCO Сет иригатор

MAXICCO Сет иригатор
464,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
030116C
favorite_border

Опис на производот

Иригатор сетот Maxicco е производ наменет за вагинални промивки и за клистирање, и функционира на принцип на гравитација. Самиот сет е изработен од нетоксичен материјал - пластика која може да се рециклира. Деловите на иригатор сетот (кантичка од 1.5 л, црево за промивка, вагинален додаток и додаток за клистирање) се анатомски изработени, имаат мазна површина, со што се спречува ризикот од повреда при користење.

Сетот е наменет за повеќекратната употреба.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се