MEDELA Влошки за гради 30 парчиња

MEDELA Влошки за гради 30 парчиња
490,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
034999C
favorite_border

Опис на производот

  • За еднократна употреба
  • Одлична апсорпциона моќ и заштита од протекување во текот на денот и ноќта
  • Дискретни под облеката, нежни и удобни
  • Индивидуално спакувани за поголема практичност и две лепенки за поголема сигурност

Пакување: 30 парчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се