Меди-Викс 45 г

Меди-Викс 45 г
125,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
008834C
favorite_border

Опис на производот

Претставува мека база богата со етерични масла.

Погоден е за локално масирање, има енергетски ефект на деловите од телото врз кои се применува.

Етеричните масла и другите состојки создаваат чувство на пријатност, топлина и релаксација.

Пакување: 45 г

Содржина

Состав: камфор, етерично масло од еукалиптус, ментол, парафин.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се