MEDICAL Тоалетен сапун 100 г

MEDICAL Тоалетен сапун 100 г
36,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009035C
favorite_border

Опис на производот

Благодарение на својата антибактериска формула и дејство, тоалетниот сапун Medical ефикасно ја отстранува нечистотијата, со што се овозможува комплетна хигиена и заштита на вашите раце. Додатокот на глицерин ја спречува дехидратацијата на кожата и и ја дава потребната влажност, со што таа станува мека и нежна. Мирисот е пријатен и дискретен, и освежува во текот на употребата. Дејствува ефикасно и со сигурност, ги уништува најчестите бактерии кои се среќаваат на кожата, а може да се причина за разни инфекции и заболувања.

Нето-тежина: 100 г

Содржина

  • Одличен антибактериски ефект
  • Содржи глицерин кој ја штити кожата од исушување
  • Микробиолошки тестиран

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се