MEDIX Blue Mineral Течен сапун за раце, 400 мл

MEDIX Blue Mineral Течен сапун за раце, 400 мл
65,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
050759C
favorite_border

Опис на производот

  • Течен сапун за раце со свеж морски мирис и минерали
  • Со антибактериски ефект

Пакување: 400 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се