MEGA Tipers Чепкалки рефил кесе, 200+100 гратис

MEGA Tipers Чепкалки рефил кесе, 200+100 гратис
82,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041790C
favorite_border

Опис на производот

Чепкалки за уши

  • Памучни чепкалки за уши изработени од 100% чист памук мега (200+100)
  • За дневна лична хигиенска нега
  • Микробиолошки тестирани

Пакување: 300 чепкалки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се