MILDE Premium Sensitive Тоалетна хартија, 4 ролни

MILDE Premium Sensitive Тоалетна хартија, 4 ролни
168,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
050887C
favorite_border

Опис на производот

  • Премиум, 3 слоја, бела тоалетна хартија, изработена од природни материјали, без парфем
  • Супер силна, но неверојатно мека
  • Новиот Milde е создаден со иновативна технологија Pixel за подебело олеснување. На тој начин Милде е посилна од било кога и неверојатно мека како и секогаш!
  • Milde се произведува од целосно природен снежно-бел материјал. Неговата беспрекорна бела основа е обоена со пријатни цветни дезени. Milde е дерматолошки тестиран. Исклучително нежна. Совршено!

Новиот Milde е најмек досега! Бидејќи е создаден со единствена технологија – со подебел среден слој и два ултра меки слоја околу него. Милде се произведува од 100% целулоза! Точно каква треба да биде совршената тоалетна хартија.

Пакување: 4 ролни

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се