MIZON Joyful Time Essence Лист-маска со хијалуронска киселина, 23 г

MIZON Joyful Time Essence Лист-маска со хијалуронска киселина, 23 г
120,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052086C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Среќни моменти за вашата кожа! Маската со есенција од хијалуронска киселина ја подобрува состојбата на кожата. Есенцијата од хијалуронска киселина ја надополнува влажноста на кожата, овозможувајќи здрава состојба на кожата.

Тоа е 3D лист-маска која природно се прилепува на кожата за да даде високо концентрирани активни состојки кои ја одржуваат кожата чиста и негувана.

Пакување: 23 г

Содржина

Употреба: по миењето на лицето, нанесете тонер. Потоа извадете ја лист-маската од пакувањето. Покријте го лицето со маската започнувајќи со делот околу очите. По 10 до 20 минути отстранете ја маската и нежно тапкајте го лицето за да се впие преостанатата есенција.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се