MIZON Хијалуронска киселина 100 серум-ампула, 30 мл

MIZON Хијалуронска киселина 100 серум-ампула, 30 мл
1.290,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052073C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Mizon Hyaluronic Acid 100 ампулата нуди решение за сува кожа и подобрување на состојбата со брчките. Со висока концентрација на хијалуронска киселина која моќно делува во хидратацијата на кожата, ја зацврстува кожната бариера и не дозволува губење на влажноста на кожата.

Овој дерматолошки тестиран производ, не содржи парабени и дополнително не предизвикува иритации.

Пакување: 30 мл

Содржина

Употреба: нанесете после средството за чистење, тонерот и есенцијата. Тапкајте нежно за целосна апсорпција.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се