MIZON Колаген 100 серум ампула, 30 мл

MIZON Колаген 100 серум ампула, 30 мл
1.450,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052072C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

За да добиете затегната и еластична кожа каква што сте посакувале, Ви ја препорачуваме Mizon Collagen 100 ампулата со висока концентрација на морски колаген (90%)  која е наменета за опуштена кожа и подобрување на состојбата со брчките.

Богата со хранливи состојки, дизајнирана е да ја оддржува еластичноста и цврстината за постигнување на младешки изглед. Нејзината брза апсорпција создава непосреден ефект во зајакнувањето на кожата. Со природен протеин, без вештачки бои и ароми, ова е дерматолошки тестиран производ кој не предизвикува иритации.

Пакување: 30 мл

Содржина

Употреба: по чистењето и тонирањето, нанесете мала количина на лицето и вратот и тапкајте нежно за подобра апсорпција.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се