MULTI-GYN 10 Шумливи таблети

MULTI-GYN 10 Шумливи таблети
522,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
044136C
favorite_border

Опис на производот

Мулти-Гин таблети за нежно вагинално измивање со природни состојки.
Таблетите се раствораат во млака вода, притоа создаваат природна и блага течност погодна за измивање.

Пакување: 10 таблети 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се