MULTI-GYN АктиГел 50 мл

MULTI GYN ActiGel
MULTI-GYN АктиГел 50 мл
750,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
044135C
favorite_border

Опис на производот

Мулти-Гин АктиГел нуди ефикасно решение за третман на бактериски вагинози, третирајќи ги симптомите и причината за вагиналните непријатности. Производот е алтернатива за антибиотици и антимикотици за третман на некомплицирани микробни вагинални непријатности.

  • Спречува и третира бактериска вагиноза 
  • Ја намалува непријатната миризба и исцедок
  • Има директно смирувачко дејство врз јадежот и иритациите
  • Обезбедува директно олеснување на вагиналните нелагодности
  • Ја оптимизира вагиналната флора и состојбата на ткивото
  • Се бори против габични инфекции

Пакување: 50 мл гел + апликатор.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се