MULTI-GYN Вагинален туш + 10 шумливи таблети

MULTI-GYN Вагинален туш + 10 шумливи таблети
969,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
044137C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Мулти-Гин вагинален туш обезбедува оптимална општа хигиена на вагината, измива чисто, ефикасно и нежно.

Интензивна хигиена на вагината во случај на прекумерен исцедок или исцедок со непријатен мирис, јадеж, иритација и чувство на печење.
Пакување: вагинален туш + 10 шумливи таблети

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се