MUSTELA Благ детски шампон, 200 мл

MUSTELA Благ детски шампон, 200 мл
429,00 ден.
343,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
002753C
favorite_border

Опис на производот

  • Шампонот е идеален за секојдневно миење на бебешката и детската коса.
  • Специјална формулација за капење без солзи.

Состав: екстракт од Avocado Perseose®, благи сурфактанти, екстракт од камилица и нежен Mustela мирис. Без сапун.

Начин на употреба: се нанесува на водена коса, нежно се масира темето, а потоа се плакне.

Пакување: 200 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се