MUSTELA Хидратантна крема за лице 40 мл

MUSTELA Хидратантна крема за лице 40 мл
429,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002758C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Кремата е наменета за секојдневна нега на кожата на лицето на бебето и детето.
Веднаш ја хидрира кожата и ја прави свиленкаста и мека со дискретен, нежен мирис.

Состав: Екстракт од Avocado Perseose®, jојоба масло, витамин Е и ши путер за нега и заштита.
Начин на употреба: Се нанесува наутро и навечер на лицето со блага масажа.

Пакување: 40 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се