MUSTELA Хидратантно млеко за тело, 300 мл

MUSTELA hydra bebe body lotion 300 ml hidratanten losion
MUSTELA Хидратантно млеко за тело, 300 мл
728,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002759C
favorite_border

Опис на производот

Лосионот e наменет за секојдневна нега на телото за бебиња и деца. Обезбедува хидратација со долготраен ефект на свиленкаста кожа и дискретен, нежен мирис.

Пакување: 300 мл.

 

Содржина

Состав: Екстракт од Avocado Perseose®, сончогледово масло богато со стероли и незаситени масни киселини, витамин Е и растителен глицерин.

Начин на употреба: Се нанесува наутро и навечер на телото со блага масажа.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се