MUSTELA Нежен гел за коса и тело, 500 мл

MUSTELA Нежен гел за коса и тело, 500 мл
784,00 ден.
588,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002751C
Online only
Акција дополнителен попуст, само за онлајн нарачки: 13.04-07.05.2024
favorite_border

Опис на производот

Гелот за капење е идеален за секојдневна употреба за бебешката и детската кожа и коса. Смирува и хидрира без ефект на сува кожа после капење. Специјална формулација за капење без солзи.

Пакување: 500 мл.

 

Содржина

Состав: екстракт од Avocado Perseose®, витамин Б5 и благи сурфактанти. Без сапун.

Начин на употреба: се прави пена на рацете и нежно се нанесува на телото и темето на главата. Потоа се плакне.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се