MUSTELA Нежен гел за коса и тело, 750 мл

MUSTELA Gentle cleansing gel hair and body 750 ml kosa i telo
MUSTELA Нежен гел за коса и тело, 750 мл
962,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
021627C
favorite_border

Опис на производот

Гелот за капење е идеален за секојдневна употреба за бебешката и детската кожа и коса. Смирува и хидрира без ефект на сува кожа после капење. Специјална формулација за капење без солзи.

Пакување: 750 мл.

Содржина

Состав: Екстракт од Avocado Perseose®, витамин Б5 и благи сурфактанти. Без сапун.
Начин на употреба: Се прави пена на рацете и нежно се нанесува на телото и темето на главата,a потоа се плакне.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се