NATURALES EST Гроздов маџун, 235 г

NATURALES EST Гроздов маџун, 235 г
336,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053076C
favorite_border

Опис на производот

  • Гроздов маџун со премиум квалитет
  • Без додаток на шеќер

Нето-тежина: 235 г

Содржина

Состав: високо концентриран сок од грозје.

Начин на употреба: се користи по желба во јадења, чаеви, деликатеси...

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се