NATURALES EST Јаболков оцет со лук и црн бибер, 250 мл

NATURALES EST Јаболков оцет со лук и црн бибер, 250 мл
111,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053075C
favorite_border

Опис на производот

Успешна игра со препознатливи вкусови и ароми доловена во неверојатна комбинација со која сакаме да ви го препуштиме задоволството на откривање нови видици во јадењата. Прекрасна нота од лук од македонско поднебје заедно со нашиот јаболков оцет и неколку одбрани зрна бибер ќе направат сосема нова димензија на омилените јадења, салати, супи…

Пакување: 250 мл

Содржина

 

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се