NATURALES EST Јаболков оцет со лута пиперка, 250 мл

NATURALES EST Јаболков оцет со лута пиперка, 250 мл
111,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053074C
favorite_border

Опис на производот

Пикантниот вкус и мирис од сушената лута пиперка и малите потпечени црвени чили пиперчиња ќе ви направат неверојатни нови искуства заедно со нашиот јаболков оцет и ќе ви доловат можност да експериментирате со нови комбинации со нови јадења, а се разбира и во препознатливите македонски јадења ќе направи чувство на нов вкус и мирис. Одлично избалансиран лут вкус кој доаѓа после нежната киселост на јаболковиот оцет…едноставно прекрасен.

Пакување: 250 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се