NATURES AID Масло од сладок бадем, 150 мл

Natures Aid Almond Oil maslo od sladok  badem
NATURES AID Масло од сладок бадем, 150 мл
249,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048060C
favorite_border

Опис на производот

  • 100% чисто масло од сладок бадем 
  • Маслото од сладок бадем се користи од терапевтите како масло за масажа, како и за негување, обновување и одржување на сува, чувствителна и иритирана кожа
  • Погодно за трудници

Пакување: 150 мл     

                                                                                                 

Содржина

Состојки: 100% чисто масло од сладок бадем.

Мерки на претпазливост: Само за надворешна употреба.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се