NEOCELL Супер колаген со витамин Ц, 60 таблети

NEOCELL Супер колаген со витамин Ц, 60 таблети
1.090,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Шифра
048286C
favorite_border

Опис на производот

Се препорачува во превенција и опоравување при: 

  • Болка во колената или повреда на лигаменти, мускули и тетиви
  • За побрзо лекување на скршеници (регенерација)
  • Оштетувања на зглобовите

Пакување: 60 таблети

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се